19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!

Буріння свердловин на воду в Київській області. Карта водоносних шарів. Чому варто буритися?

Якщо ви живете за містом, то зовсім не обов’язково, що до вас на ділянку заходить водопровід, і вода в ньому гарної якості. Надійне і перевірене поколіннями джерело водопостачання - підземні води. Два основних способи дістатися до них - колодязі і свердловини на воду.

Колодязь або свердловина

Колодязь - традиційний для наших місць джерело води для господарства. Однак, якщо навколо як гриби виростають котеджі, немає впевненості, що вода у вашому колодязі як і раніше чиста і придатна для пиття, адже це поверхнева вода. Крім того, клімат стає все більш посушливим (згадаємо посуху 2015 року), і за останні роки багато колодязів, перш багатоводні, пересохли або стали давати зовсім мало води.

Свердловина має істотні переваги:

  • Питна вода береться з глибоких артезіанських водоносних горизонтів, де вона не була забруднена в результаті діяльності людини.
  • На цих глибинах вода є завжди, свердловина ніколи не пересохне.
  • Правильно зроблена свердловина буде служити вам багато років.
  • Сучасна техніка пробурить свердловину швидко, ваша ділянка не постраждає від бурового розчину.
  • І, нарешті, подачу води зі свердловини можна автоматизувати і врізати в існуючу систему водопостачання.

Якщо Ви ще думаєте і вибираєте джерело водопостачання для нової ділянки - аргументи на користь свердловини на воду.

Крім того, саме зараз, взимку, найкращий час для буріння під свердловину - замовлень мало і всі компанії знижують ціни, в саду і городі ніякої активності немає, важка техніка не залишить слідів на замерзлій землі ділянки, і немає нав'язливої ​​уваги сусідів по дачі.

Вибір компанії для проведення робіт

В інтернеті можна знайти різні карти водоносних шарів Київської області. Але вона носить узагальнений, довідковий характер. Дізнатися конкретні дані по заляганню водоносних шарів у Вашому населеному пункті, і якої глибини знадобиться досягти, зазвичай можна у компанії, яка вже бурила свердловини в цьому районі. Корисно поспілкуватися з сусідами, у яких вже є свердловини - якої вони глибини, чи багато води, якій її склад.

Компанія HEAT HOUSE вже багато років проводить буріння свердловин на воду під ключ в Києві та Київській області. Зателефонуйте нам, будемо раді проконсультувати Вас з усіх аспектів і нюансів буріння свердловини під воду і водопостачання.

19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2022. All rights reserved