19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!

Оптимальна система опалення для готелю, СТО, АЗС, промислового комплексу

Газу немає і не буде

Здавалося б, що може бути спільного у невеликого готелю на природі, станції техобслуговування або автозаправки біля траси поза населеним пунктом, і маленького переробного підприємства поруч з джерелом сировини?

Відповідь: швидше за все газ до них не підведений і не підійде ніколи, і вони змушені якось вирішувати проблему опалення в холодний період року. Причому електрика у цих об'єктів, швидше за все, є, все-таки 21-е століття на подвір’ї. Так як це не маленькі будиночки, то мова йде про десятки або сотні кіловат потужності, необхідної для опалення таких об'єктів.

Яка система опалення для об'єктів такого типу буде оптимальною?

При всьому багатстві вибору систем опалення, іншої альтернативи немає!

В одній зі статей ми вже говорили про переваги і недоліки різних систем опалення - газової, електричної, на твердому паливі, на базі геотермального теплового насоса для опалення. Газове й електричне опалення лякає захмарними рахунками за енергію, та й мережева компанія може просто не дати вам таку велику потужність. Варіант на дровах хороший, коли ці дрова є поруч, є де їх зберігати і є кому топити печі кілька разів в день.

Геотермальне опалення

Вищеописані комерційні об'єкти можуть красиво і максимально ефективно вирішити проблему опалення, водопостачання та кондиціонування, встановивши у себе геотермальний тепловий насос.

  • Він віддасть вам тепла в 3, в 4 і навіть в 5 разів більше, ніж витратить електроенергії.
  • Можна підібрати необхідну Вам по тепловій потужності модель, від пари кіловат до пари мегават. Можна створити систему опалення для десятків тисяч квадратних метрів.
  • Встановивши геотермальний тепловий насос для опалення, ви отримуєте відразу і кондиціонування на літо, причому дуже економічне.
  • Геотермальний тепловий насос чудово поєднується з сучасними системами управління (типу «розумний дім»), утворюючи «розумне опалення». Такі системи широко застосовуються в бізнесі для зниження витрат.
  • Тепловий насос ефективно інтегрується в системи повітряної вентиляції, опалення та кондиціонування, часто використовувані в бізнес-будівлях. Так само добре він працює і в класичному водяному опаленні.
  • Тепловий насос - довговічне і безпечне обладнання. Не існує ніяких заборон на його використання будь-де, а також вимог щодо оформлення будь-яких дозвільних документів.
  • Нарешті, це просто круто - перестати залежати від енергопостачальних компаній. Перестати бути залежним від щомісячних величезних рахунків.

Так що, якщо ви впевнено дивитеся в майбутнє і прораховуєте його варіанти, зателефонуйте нам!

19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2022. All rights reserved