06.02.2023
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!
 

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Тепловий насос це прилад, який перетворює електричну енергію в теплову з коефіцієнтом трансформації енергії рівним 4,5-5 разів. Іншими словами на 1 кВт електрики, споживач отримує 5 кВт тепла. Тепловий насос може «відбирати» теплову енергію у повітря, землі і води. Найбільш ефективними і стабільними в наших умовах є геотермальні теплові насоси.
Повітряні теплові насоси - ідеальні для місць, де мінусова температура не перевищує -15 градусів Цельсія. Вони не вимагають буріння свердловин, але не можуть похвалитися такою стабільною економічністю протягом року як геотермальні теплові насоси. Теплові насоси «вода-вода», підійдуть для споживачів, що живуть безпосередньо поруч з водоймами. Ідеальними для наших реалій є геотермальні теплові насоси, тому що вони не залежать від сезонних температурних коливань і видають стабільні показники весь рік, так як температура землі незмінна. Більш детально читайте на сторінці про теплові насоси на нашому сайті.
Найбільш ефективним і оптимальним з точки зору коефіцієнта перетворення енергії в наших кліматичних умовах є геотермальний тепловий насос так як в порівнянні з насосами «повітря-повітря», «вода-вода» тільки він може дати стабільну температуру, незалежну від температури навколишнього середовища.
Одним з вагомих переваг геотермального теплового насоса є його економічність з точки зору споживання електроенергії. Вам не потрібно підводити до будинку 10-20 кВт електрики для забезпечення опалення будинку в 400 м2. Досить буде 5 кВт. А при наявності вітряної, сонячної енергії, яку можна акумулювати, можна створити абсолютно незалежну від енергоносіїв систему опалення для будь-якого об'єкта.
Уявіть систему кондиціонування вашого будинку, офісу, складу, виробничого приміщення, яка не передбачає витрати на кондиціонери і вимагає в десятки разів менших витрат електрики на добу. Це система кондиціонування на базі геотермального теплового насоса. Це реальність. Почніть заробляти знижуючи ваші витрати на комунальні платежі, а компанія HEAT HOUSE вам в цьому допоможе!
Перевага геотермального теплового насоса полягає ще і в тому, що з його допомогою можна організувати пасивне охолодження будинку в теплу пору року без іонізації повітря, протягів і так далі. При цьому в будь-якій зоні будинку буде однаковий температурний режим. Як цього досягти, дивіться в даному відео.
Геоконтур - це закопані в землю прості пластикові труби, по яким проходить носій, відбираючи тепло землі і доставляючи його в тепловий насос.
Так можна. У такому випадку потрібно вивчати повітряні теплові насоси і теплові насоси «вода-вода». І ті й інші не вимагають буріння свердловин, однак, перші не так економічні, як геотермальні теплові насоси і вимагають дублююче джерело опалення (наприклад, електрокотел), а другі «вода-вода» хороші, якщо поруч в безпосередній близькості від об'єкту опалення є водойма.
Якщо відповісти не як фахівець, а як споживач на це питання, то для 1 м2 площі потрібно близько 1 метра погонного теплового контуру. Іншими словами на будинок 250 м2 потрібно пробурити 250 метрів погонних свердловин. Однак, не все так просто! Подивіться це відео для того, щоб зрозуміти від чого залежить глибина і кількість свердловин під геотермальний тепловий насос.
Одним з найважливіших факторів, що впливають на коефіцієнт трансформації енергії при системі опалення геотермальним тепловим насосом є аналіз ґрунтів при монтажі геоконтура геотермального теплового насоса і визначення глибин і кількості свердловин. Сподіваємося, дане відео допоможе Вам розібратися в даному питанні.
Це залежить від грунту ділянки, від розмірів і площі об'єкту. Насправді нюансів багато, але це ключові параметри.
Для того щоб тепловий насос працював максимально ефективно, потрібно об'єкт максимально утеплити. Фахівці компанії HEAT HOUSE можуть розрахувати тепловтрати вашого об'єкта і дати рекомендації по утепленню. Це дозволить тепловому насосу працювати з оптимальною ефективністю.
Уявіть ситуацію коли Ви хочете встановити вдома газовий котел. Вам необхідно ввести будинок в експлуатацію. Оформити проект, погодити його, зібрати дозвільну документацію, отримати всі погодження, прокопати до магістралі, дочекатися газову службу, і, нарешті, підключитися. У ситуації з геотермальним тепловим насосом вам не потрібні ніякі проекти, дозвільна документація, погодження.
06.02.2023
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2023. All rights reserved