08.06.2023
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!

Що таке тепловий насос? Що таке геотермальний тепловий насос?

Геотермальна енергія - це тепло самого грунту, а також грунтових вод і підземних озер. Вона досить добре вивчена, тому широке її використання на практиці обмежене лише відсутністю спеціальних технологій для створення відповідного оснащення. Сьогодні все радикально змінилося, і люди отримали можливість використовувати геотермальну енергію для власних потреб завдяки винаходу спеціалізованого теплового обладнання.

Геотермальний тепловий насос - це дійсно інноваційний інструмент, за допомогою якого можна продуктивно організувати повноцінне автономне опалення. Джерелом енергії служить природне середовище і природна температура ґрунту. Вона стабільна на глибині в пару метрів і має сезонне коливання температурного режиму. Таким чином, використовувати теплонасос можна як для організації опалення в приміщенні, так і для монтажу системи кондиціонування.

Використання такого пристрою - це можливість отримання безлімітного доступу до теплової енергії землі в будь-яких кількостях і необмежений час. Якщо порівнювати їх ККД та потужність з електричними насосами, то геотермальні моделі економічніше в 5-6 разів.

Як працює таке унікальне обладнання?

Принцип роботи будь-якого теплового насоса цілком можна зіставити з роботою звичного всім холодильника. Зайдіть на свою кухню і торкніться теплообмінника холодильника. Він буде теплим. Тепер відкрийте ваш холодильник. Всередині буде холодно. Виходить, що необхідний холод виходить за допомогою нагрівання змійовика, а саме хладоносителя, циркулюючого усередині всієї системи.

Тепер можна уявити, що холодильник було вивернуто навиворіт. Джерело тепла буде отримано завдяки холоду. Все дуже просто. Так як запаси холодного повітря або води в землі невичерпні, то відразу постає питання - як перетворити постійно холодне джерело в постійне джерело тепла. Саме для цього і використовується тепловий насос.
 

Переваги використання теплових насосів

Попри те, що ціна геотермального теплового насоса досить висока, це все ж дуже вигідне вкладення. Адже таке оснащення пропонує власнику будинку наступні переваги:

  • Ефективність теплового насоса досягає в даний час небувалих висот. Витрачаючи 1 кВт електричної енергії, можна легко отримати більше 5 кВт енергії тепла.
  • Екологічність. Активна експлуатація теплового насоса не приносить шкоди зовнішньому середовищі.
  • Можливість одночасного забезпечення будинку системами кондиціонування і опалення, постачання гарячої води.
  • Високий рівень надійності. Офіційна гарантія кращих світових компаній-виробників на контур насоса- сто років. На компресор і інші робочі деталі - до тридцяти років.
  • Мінімальні витрати на обслуговування і експлуатацію завдяки високій надійності, стабільності в роботі і продуктивності установки. В даний час це максимально економічний спосіб опалення будинку з відмінними показниками ККД і низькими витратами.

Наша пропозиція

У нас ви зможете купити сучасні і якісні геотермальні теплові насоси для опалення будинку за вигідною ціною з різними модифікаціями. Ми реалізуємо продукцію власного виробництва. Наші менеджери обов'язково допоможуть вам підібрати потужність і інші параметри техніки, зроблять монтаж під ключ, а також забезпечать повноцінне гарантійне обслуговування.

08.06.2023
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2023. All rights reserved