19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!

Ідеальний кондиціонер для дому та офісу

Немає нічого приємнішого, ніж подих прохолодного повітря в жаркі літні місяці. Якщо ви розглядаєте можливість установки кондиціонера для вашого будинку або офісу, то вибір правильного варіанту - це не той випадок, до якого слід ставитися легковажно. Ось чому ми підготували список з декількох типів систем кондиціонування з їхніми плюсами і мінусами, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення.

Існуючі системи кондиціонування. Їх переваги і недоліки.

Центральні кондиціонери. Система охолоджує повітря в компресорі, який знаходиться за межами будинку або офісу. За допомогою вентилятора холодне повітря подається по воздуховодам, а теплий виводиться через витяжну систему. Плюси: може ефективно охолоджувати всі приміщення по всій будівлі; використовуються фільтри для видалення пилу або пилку з повітря. Мінуси: споживають багато енергії; монтаж повітропроводів вимагає найму фахівців.

Безтрубні міні спліт-системи. Працюють так само, як і центральні кондиціонери, але без повітроводів. Складаються з двох або більше компонентів: конденсаторного блоку (встановленого зовні) і компактного повітродувного або випарного блоку, які зазвичай монтуються на стінах ваших приміщень. Плюси: простіше в установці, ніж канальні системи; енергоефективні, так як повітря транспортується безпосередньо в приміщення без будь-яких втрат енергії. Мінуси: багато хто вважає спліт-системи зовні непривабливими; установка або демонтаж досить складні і повинні виконуватися професійним фахівцем.

Портативні кондиціонери. Схожі на віконні, оскільки обидва ці типи є автономними системами. На відміну, наприклад, від стельового вентилятора, портативний кондиціонер можна легко перенести в будь-яку кімнату, в яку ви хочете. Деякі моделі навіть мають колеса, щоб полегшити завдання їх переміщення. Плюси: не вплине на зовнішній вигляд вашої кімнати або офісу на відміну від віконних кондиціонерів і спліт-систем; установка не потрібно. Мінуси: коштують дорожче віконних блоків; можуть бути дуже галасливими через те, що компресор знаходиться всередині пристрою.

Випарні охолоджувачі. Працюють інакше, ніж стандартні повітряні кондиціонери. Замість холодоагенту вони використовують принцип випаровування води, що не тільки охолоджує повітря, але і зволожує його. Плюси: споживають набагато менше енергії, ніж інші кондиціонери, так як вентилятор є єдиним компонентом, який використовує електрику; ідеально підходять для екологічно свідомих користувачів. Мінуси: ефективного охолодження не буде, якщо температура зовнішнього повітря підніметься вище 35 градусів за Цельсієм; не підходить для вологого клімату.

Кондиціонування при геотермальному тепловому насосі

Геотермальні технології швидко розвиваються в Україні і інших частинах світу. Для тих, хто шукає екологічно чистий варіант, відносно нова геотермальна система кондиціонування і опалення є кращим рішенням. Завдяки ізоляційним властивостям грунту, температура підтримується на рівні близько 10 градусів за Цельсієм круглий рік. Незалежно від того, яка погода за вікном, температура під землею залишається незмінною. Геотермальна система опалення та охолодження використовує переваги постійної температури під землею, ефективно нагріваючи і охолоджуючи ваш будинок або офіс. Замість використання холодоагенту, більшість цих систем задіють воду і мінімальна кількість електроенергії для живлення теплового насоса, компресора і вентилятора. Саме з цієї причини геотермальні системи не спалюють викопне паливо, що робить їх ідеальними для екологічно свідомих людей.

Переваги кондиціонування на базі геотермального теплового насоса

Ось головні плюси такої системи:
 

  • Геотермальний тепловий насос вимагає менше енергії для роботи, тому ваші витрати значно знижуються.
  • Відсутність протягів і природний розподіл прохолоди або тепла.
  • Правильна іонізація приміщення.
  • Ця система не виробляє шкідливих вихлопів.
  • Вам не потрібно турбуватися про встановлення великого блоку, ставлячи під загрозу привабливість вашого будинку або офісу. Контури цієї системи зариті на 1,5 метра під землею і повністю приховані з уваги.
  • Дуже тиха робота. Внутрішній блок не так гучний, як спліт-системи.

Цілком очевидно, що це ідеальний варіант системи кондиціонування для більшості споживачів.

19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2022. All rights reserved