29.03.2023
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!

Використання геотермальних теплових насосів в світі
 


Геотермальний тепловий насос являє собою пристрій, який використовує теплову енергію грунту для обігріву житлових, комерційних і промислових об'єктів, заміських ділянок. Цей метод опалення приміщень дає можливість відмовитися від застосування дорогих енергоносіїв. Економічна експлуатація з плином часу окупає первинні витрати на закупівлю і установку теплового насоса для опалення. Компанія «Heat-House» спеціалізується на впровадженні такого обладнання на території України.

Принцип дії

Робочою речовиною в даному випадку служить спеціальний холодоагент. Він здатний поглинати і віддавати тепло при переході з рідкого стану в газоподібний і навпаки. Приблизно також функціонує холодильник або кондиціонер, тільки тепло видобувається з-під землі і йдуть зворотні процеси. Головним компонентом є теплообмінник.

Холодоагент спочатку знаходиться в системі як рідина, при нагріванні випаровується під впливом випарника. Компресор стискає його, переводячи назад в рідкий стан. Звільнена теплова енергія передається теплообміннику. Вода, що циркулює в контурі, проходить через теплообмінник і нагрівається. Поступаючи в радіатори, вона передає тепло в приміщення.

Переваги теплових насосів для опалення

  • Не потрібні поновлювані джерела енергії, що постійно дорожчають;
  • Екологічність, відсутність шкідливих наслідків для навколишнього середовища;
  • Висока ефективність роботи.

Світова практика

Французька влада предоставляє податковий кредит тим, хто використовує геотермальне опалення. 

В Японії досі свіжа пам'ять про аварію на АЕС Фукусіма-1. Уряд цієї країни підтримує застосування альтернативних способів опалення, діють механізми субсидій і дотацій. 

У Норвегії також існує практика субсидування покупців теплових насосів, яка забезпечує значну економію коштів при придбанні.

У Швеції вже майже половина всього опалення функціонує на основі геотермального обладнання. У столиці країни Стокгольмі сумарна потужність застосовуваних насосів становить 320 МВт. Джерелом теплової енергії є в даному випадку Балтійське море.

У багатьох інших країнах внаслідок зростання цін на нафту і газ відбувається поступовий перехід на використання екологічних поновлюваних джерел тепла. Це зачіпає і нашу країну. Компанія "Heat House" здійснює поставку відповідного обладнання. Якщо ви вирішили купити геотермальний тепловий насос, зателефонуйте нам або надішліть заявку по електронній пошті.

29.03.2023
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2023. All rights reserved