19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!

Незалежна енергосистема для приватного будинку на підставі сонячних батарей і геотермального теплового насоса
 


Вам набридло платити постійно зростаючу комуналку, і найбільшу частину її займає саме опалення? Значить, прийшов час встановити геотермальний тепловий насос і сонячні батареї, а фахівці компанії Heat-House завжди готові проконсультувати, розрахувати економію, спроектувати систему опалення і допомогти в придбанні і установці обладнання.

Геотермальний тепловий насос. Що це і навіщо він потрібен?

На базі такого насоса будується система опалення / охолодження для приватних будинків з використанням перепаду температур в земній корі. Взимку геотермальна система буде служити джерелом тепла і радіатором охолодження в літній період. Адже на глибині 6 метрів температура земної кори приблизно дорівнює середньорічній температурі повітря в нашому регіоні. Висококваліфіковані інженери компанії Heat-House спроектують систему опалення і підкажуть, які сонячні батареї встановити додатково до наших теплових насосів, щоб система не залежала від центрального електропостачання. Геотермальний тепловий насос стане прекрасним варіантом не тільки для приватних будинків, але і для СТО, АЗС, готелів та інших приміщень. Витратившись раз, ви будете економити довгі роки на комунальних послугах за опалення.

Купити тепловий насос зараз - значить почати економити вже завтра, що вкрай важливо в наш непростий час.

Переваги компанії HEAT HOUSE:

  • Великий досвід роботи і висококласні фахівці. Ми на ринку альтернативних систем опалення вже не перший рік і встигли накопичити пристойний досвід, а всі наші співробітники мають відповідну освіту і постійно підвищують кваліфікацію.
  • Доступні ціни, які дозволяють купити тепловий насос і при цьому уникнути зайвих витрат.

В цілому використання альтернативних джерел енергії не тільки допомагає економити, але і зберігає природу, а це не менш важливо. Компанія Heat-House замислюється про майбутнє наших нащадків. А ви?

19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2022. All rights reserved