19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49а
044 228 05 14, 093 953 40 00

Блог

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете цікаві статті, відповіді наших фахівців на найбільш поширені питання Клієнтів. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання, напишіть його нам і ми індивідуально відповімо Вам і опублікуємо відповідь на даній сторінці. Дякуємо, що ви з нами!

Безпечна система опалення - що це? З чого вона складається?

Система опалення в приватному будинку повинна бути безпечною, це аксіома. Поговоримо про цю безпеку.

Перш за все вимовляючи слово «безпека», ми маємо на увазі дуже малий ризик того, що через системи опалення з будинком що-небудь станеться: пожежа або вибух, або затоплення - одним словом, аварія з серйозними наслідками.

По-друге, до безпеки можна віднести саму безперебійну роботу системи - в будинку тепло і комфортно, є гаряча вода, турбуватися нема про що.

По-третє, до безпеки можна віднести контроль системи опалення, особливо в момент Вашої відсутності.

Всім цим критеріям відповідає система опалення на базі геотермального теплового насоса.

Низький ризик аварії:

  • газ до будинку не підведений, немає пов'язаних з ним небезпек;
  • витрати потужності з електромережі на роботу геотермального теплового насоса в межах декількох кіловат (зазвичай 2-3 кВт). Це звичайне навантаження на внутрішню і зовнішню мережу, без ризиків оплавлення проводів і замикань;
  • сам геотермальний тепловий насос і супутні механізми надзвичайно надійні і захищені від можливих несправностей - загальний захист по струму, захист двигунів від перегріву і т.д .;
  • найбільш часто використовувана з тепловими насосами система водяної теплої підлоги дуже довговічна і комплектується групою безпеки з захистом від підвищення тиску в ній.

Надійність роботи:

  • всі компоненти геотермального теплового насоса розраховані на безперервну роботу на протязі багатьох років;
  • система свердловин і підземних трубопроводів для теплового насоса може безперебійно працювати кілька десятиліть;

До надійності можна віднести і можливість інтегрування такого опалення в комплекс «розумний дім» з його системою контролю та оповіщення через додаток у Вашому мобільному телефоні.

Очевидно, що всі ці якості будуть реалізовані тільки при належній якості проектування і монтажу системи опалення. Тому звертайтеся до спеціалізованих компаній з великим практичним досвідом проектування та монтажу даних систем.

19.08.2022
$ 35.25
€ 36.30
ukr
Copyright 2022. All rights reserved